Hotýlek Hotel Minor České Budějovice, levné a kvalitní ubytování v penzionu.

en cz de sk sp
HOTÝLEK MINOR 
 
 telefon
 
   387 314 949
 
  mobil
 
   721 589 838

    Hotýlek - Hotel Minor je název

      rodinného penzionu

      hotelového typu

Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
TOPlist

HOTÝLEK hotel Minor České Budějovice - ubytování

České Budějovice Hotýlek Hotel Minor druhy ubytování a vybavení pokojů.

Hotýlek Hotel Minor České Budějovice nabízí levné a příjemné ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním WC, sprchou, minibarem, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a rádiem.


Pobyt v hotýlku Hotel Minor je situován v komfortních prostorných a perfektně vytápěných pokojích a i v zimních měsících Vám zaručuje teplé a velice příjemné ubytování v Českých Budějovicích pro seniory, manželské páry a rodiny s dětmi.

Levný hotýlek Hotel Minor je také vhodný pro rodinnou dovolenou a služební pracovní cesty ve městě České Budějovice, nebo jako skvělé víkendové ubytování pro mladé i starší zamilované dvojice.


 

Hotýlek Hotel Minor České Budějovice - malá ukázka fotografií ubytování.

Ubytování v hotelu Hotýlek Minor České Budějovice je nekuřácké.

V hotýlku Hotel Minor České Budějovice jsou všechny pokoje nekuřácké, případní kuřáci mají k dispozici na zahradě ubytování zastřešené kuřácké koutky.


V celém objektu levné ubytování hotýlek Hotel Minor České Budějovice se můžete zdarma připojit k rychlému Wi-Fi internetu a k bezpečnému parkování lze využít uzavíratelné a nepřetržitě monitorované parkoviště s kamerovým záznamem.


Hotel důsledně dbá o naprostou čistotu pokojů, jejich perfektní a každodenní úklid je samozřejmostí, ubytování je proto mezi hotely a penziony v Českých Budějovicích oblíbeno a navštěvováno. 


 

Hotýlek České Budějovice hotel Minor poskytuje možnost ubytování se psem.
Některé hotely a penziony ve městě České Budějovice akceptují ubytování se psem, Hotýlek Hotel Minor samozřejmě také, ale od hostů vyžaduje předchozí domluvu s recepcí.

Poplatek je účtován ve výši 150 Kč za 1 psa/noc.

Hotýlek hotel Minor České Budějovice, ubytování v pohodlném apartmá.


Náročnějším hostům může Hotýlek hotel Minor České Budějovice nabídnout ubytování v kvalitním a pohodlném dvoupokojovém apartmá. Obě místnosti jsou vybaveny televizory a v obývací části je k dispozici pohodlná sedací souprava.


 

Hotel České Budějovice

Ubytování České Budějovice

webdnes.cz
®2016, Hotel Minor