Hotýlek Hotel Minor České Budějovice, levné a kvalitní ubytování v penzionu.

en cz de sk sp
 
 telefon
 
   387 314 949
 
  mobil
 
   721 589 838

    Hotýlek - Hotel Minor je název

      rodinného penzionu

      hotelového typu

TOPlist

Hotýlek Hotel Minor České Budějovice, okolí

Levné ubytování České Budějovice hotýlek Hotel Minor Vám ve městě a okolí doporučuje různé aktivity a relaxace:

České Budějovice

Pokud patříte k těm, kteří rádi poznávají krásy a historii České republiky, doporučujeme Vám navštívit Jižní Čechy.


Pro tyto účely Vám doporučujeme zajistit si levné ubytování ve městě České Budějovice, v příjemném rodinném hotýlku Hotel Minor.


Z Českých Budějovic můžete během pobytu vyrážet do okolních měst na výlety a strávit tak na Jihu Čech příjemnou a přitom velice zajímavou dovolenou.


V okolí ubytování ve městě České Budějovice najdete mnoho hradů a zámků i jiných historických památek, které byste rozhodně měli vidět.

Hluboká nad Vltavou

Levné ubytování České Budějovice hotýlek Hotel Minor se nachází od města Hluboká nad Vltavou pouhých 6 kilometrů. V Hluboké nad Vltavou můžete navštívit Státní zámek nebo Lovecký zámek Ohrada a jiné historické památky.


Z hotýlku Hotel Minor, můžete cestovat do Hluboké nad Vltavou vlastním vozem, nebo autobusem MHD. Stanice autobusu MHD se nachází asi 50 metrů od ubytování.


Možná by ve Vašem volném čase ubytování v hotýlku Hotel Minor zpříjemnila romantická cesta z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou výletní lodí po řece Vltavě.

Český Krumlov

Levný Hotýlek Hotel Minor České Budějovice může být Vaším výchozím bodem pro výlety do širokého okolí, během ubytování si užijete pohodu a relaxaci v krásné přírodě, kde jsou zajímavé historické a kulturní památky.


České Budějovice jsou vhodné pro ubytování, protože se nachází v Jižních Čechách v kraji lesů a rybníků a také pohádkových hradů a zámků.


V okolí Českých Budějovic se kromě ojedinělé koncentrace hradů a zámků nachází také celá řada kulturních památek a lidové architektury, které Vám během Vašeho ubytování doporučujeme navštívit.


Turisticky vyhledávanou lokalitu činí z oblasti města České Budějovice a okolí také hustá síť cyklistických tras vhodných pro cykloturistiku - cyklistiku.

 

Dovolená strávená v tichém a klidném prostředí rodinného hotýlku Hotel Minor Vám poskytne ideální možnost odpočinku a přispěje ke splnění Vašich představ o příjemně prožité dovolené a kvalitním ubytování v Českých Budějovicích.

JindřIchův Hradec

Hotel České Budějovice

Ubytování České Budějovice

webdnes.cz
®2016, Hotel Minor